Home

Murdar Accor erotic fotbal mioveni cfr cluj Cronică Zana Cincizeci

Adrian Porumboiu distruge arbitrajul de la CS Mioveni - CFR Cluj 0-1.  Campioana, dezavantajată clar: „A fost apogeul penibilului reușit de  Mladinovici” - Fanatik.ro
Adrian Porumboiu distruge arbitrajul de la CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Campioana, dezavantajată clar: „A fost apogeul penibilului reușit de Mladinovici” - Fanatik.ro

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Malele i-a salvat pe oaspeți pe final de meci.  Ardelenii obțin trei puncte după un meci greu | Sport.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Malele i-a salvat pe oaspeți pe final de meci. Ardelenii obțin trei puncte după un meci greu | Sport.ro

CFR 1907 | CS MIOVENI – CFR CLUJ 0-1

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Șumudică obține 4 victorii în Liga 1 și o duce  pe CFR pe primul loc | Sport.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Șumudică obține 4 victorii în Liga 1 și o duce pe CFR pe primul loc | Sport.ro

CFR 1907 | BILETE PENTRU MECIUL CFR CLUJ – CS MIOVENI

Superliga | Etapa 18: CS Mioveni-CFR Cluj, astăzi, ora 18.00

VIDEO | CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie muncită de echipa lui Dan  Petrescu! Meci confuz din cauza fazelor de arbitraj
VIDEO | CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie muncită de echipa lui Dan Petrescu! Meci confuz din cauza fazelor de arbitraj

CFR Cluj - CS Mioveni, Live Video Online, de la ora 21:30

Recenzii negative pentru meciul CS Mioveni - CFR Cluj

CS Mioveni - CFR 0-1. Malele aduce cele 3 puncte, dar arbitrajul a fost  dezastruos
CS Mioveni - CFR 0-1. Malele aduce cele 3 puncte, dar arbitrajul a fost dezastruos

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie cu scandal pentru campioana României.  Oaspeții au câștigat cu un gol din ofsaid: „Rușine să vă fie!”
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie cu scandal pentru campioana României. Oaspeții au câștigat cu un gol din ofsaid: „Rușine să vă fie!”

Beznă 30 de minute la CFR Cluj. Campioana, la un pas să piardă meciul cu  Mioveni
Beznă 30 de minute la CFR Cluj. Campioana, la un pas să piardă meciul cu Mioveni

Superliga: CFR Cluj dă lovitura pe final la Mioveni - spotmedia.ro

Cum a explicat Cristi Balaj problemele cu nocturna de la CFR Cluj – CS  Mioveni
Cum a explicat Cristi Balaj problemele cu nocturna de la CFR Cluj – CS Mioveni

CFR Cluj - CS Mioveni, în etapa #19, live

Superliga | Etapa 3: CFR Cluj - CS Mioveni, astăzi, ora 21.30

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1, în etapa a 18-a din SuperLiga. Clujenii se impun  la limită și urcă pe locul 2 - Fanatik.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1, în etapa a 18-a din SuperLiga. Clujenii se impun la limită și urcă pe locul 2 - Fanatik.ro

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Trupa lui Dan Petrescu a dat lovitura în minutul  87, la singurul șut pe poartă! Campioana a urcat pe locul 2, peste Rapid -  Antena Sport
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Trupa lui Dan Petrescu a dat lovitura în minutul 87, la singurul șut pe poartă! Campioana a urcat pe locul 2, peste Rapid - Antena Sport

Video | Moment de derută în CS Mioveni - CFR Cluj! Un mic fan a intrat pe  teren, dar nu i-a băgat în seamă pe jucători
Video | Moment de derută în CS Mioveni - CFR Cluj! Un mic fan a intrat pe teren, dar nu i-a băgat în seamă pe jucători

CFR Cluj - CS Mioveni : 4 - 2. Campioana României se impune categoric după  un început ezitant de meci - Playsport
CFR Cluj - CS Mioveni : 4 - 2. Campioana României se impune categoric după un început ezitant de meci - Playsport

LIVE TEXT: CS Mioveni - CFR Cluj, ora 18:00! Campioana este condamnată să  învingă ”lanterna roșie” din Superligă!
LIVE TEXT: CS Mioveni - CFR Cluj, ora 18:00! Campioana este condamnată să învingă ”lanterna roșie” din Superligă!

CFR Cluj - CS Mioveni 4-2 » Victorie atipică pentru Dan Petrescu

CFR Cluj joacă la Mioveni meciul cu Rapid din Liga 1

Video | CFR Cluj a dat gol din ofsaid la Mioveni! Claudiu Petrila, în afara  jocului în momentul pasei lui Anas Tahiri
Video | CFR Cluj a dat gol din ofsaid la Mioveni! Claudiu Petrila, în afara jocului în momentul pasei lui Anas Tahiri