Faţetă Ziua Copilului Viciu fotbal petrolul rapid Eclipsă de soare Motivele intrerupator

Petrolul – Rapid 2-0/Răbufnirea pe care o așteptam! – FC Petrolul

Paul Papp, sincer după Rapid - Petrolul 0-2: "Să fim serioși, am avut  noroc!" | Sport.ro
Paul Papp, sincer după Rapid - Petrolul 0-2: "Să fim serioși, am avut noroc!" | Sport.ro

Video | Petrolul - Rapid 1-0. Gafa portarului Moldovan a decis derby-ul.  Spectacol total în tribune
Video | Petrolul - Rapid 1-0. Gafa portarului Moldovan a decis derby-ul. Spectacol total în tribune

Moment controversat la Petrolul - Rapid. Bucureștenii au cerut penalty,  însă faza nu a fost analizată nici în camera VAR | SuperLiga | iAM SPORT
Moment controversat la Petrolul - Rapid. Bucureștenii au cerut penalty, însă faza nu a fost analizată nici în camera VAR | SuperLiga | iAM SPORT

Rapid - Petrolul, „Primvs Derby” în SuperLiga! 40 de ani de când  alb-vișiniii au scris istorie pe Ghencea cu recordul absolut de spectatori.  Video - Fanatik.ro
Rapid - Petrolul, „Primvs Derby” în SuperLiga! 40 de ani de când alb-vișiniii au scris istorie pe Ghencea cu recordul absolut de spectatori. Video - Fanatik.ro

Fotbal: Petrolul Ploieşti - Rapid 0-0, în Superligă | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: Petrolul Ploieşti - Rapid 0-0, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

U17 | PETROLUL - RAPID 2:6 - FC Rapid 1923

Rapid și Petrolul, amendate de FRF după confruntarea din Liga 1

Petrolul - Rapid, în etapa #20 din Superliga, LIVE

Petrolul - Rapid 0-0 | Remiză fără gol la Ploiești! Oaspeții au jucat în 10  din minutul 6 | Sport.ro
Petrolul - Rapid 0-0 | Remiză fără gol la Ploiești! Oaspeții au jucat în 10 din minutul 6 | Sport.ro

Primvs Derby” sold-out! 10 date despre Petrolul - Rapid

Petrolul - Rapid 0-0. Derby aprins, fotbal stins. Tensiune maximă la  Ploiești: două eliminări, nebunie în peluze. Cum arată acum clasamentul -  Playsport
Petrolul - Rapid 0-0. Derby aprins, fotbal stins. Tensiune maximă la Ploiești: două eliminări, nebunie în peluze. Cum arată acum clasamentul - Playsport

Rapid - Petrolul, Live Video Online, de la ora 21:30

Superliga: Petrolul-Rapid 0-0, rapidiștii ajung la cinci meciuri fără  victorie
Superliga: Petrolul-Rapid 0-0, rapidiștii ajung la cinci meciuri fără victorie

Rapid – Petrolul. Primvs Derby 81 - Avancronică - LPF

Revoluție” în Giulești, după Rapid – Petrolul 0-2! “Rușine să vă fie!“.  Scandările fanilor au avut două “ținte“
Revoluție” în Giulești, după Rapid – Petrolul 0-2! “Rușine să vă fie!“. Scandările fanilor au avut două “ținte“

Scandal uriaş după Petrolul - Rapid! Un suporter nu a mai rezistat şi a  sărit la antrenor. Cum s-a încheiat totul
Scandal uriaş după Petrolul - Rapid! Un suporter nu a mai rezistat şi a sărit la antrenor. Cum s-a încheiat totul

Duel spectaculos al scenonografiilor in debutul meciului Rapid - Petrolul!  | FOTO
Duel spectaculos al scenonografiilor in debutul meciului Rapid - Petrolul! | FOTO

VIDEO | Petrolul 0-0 Rapid. Atmosferă fantastică, nervi mulţi, fotbal  puţin. Giuleştenii, cinci meciuri consecutive fără victorie în Superligă
VIDEO | Petrolul 0-0 Rapid. Atmosferă fantastică, nervi mulţi, fotbal puţin. Giuleştenii, cinci meciuri consecutive fără victorie în Superligă

Petrolul - Rapid 0-0. Derby încins, terminat fără goluri pe Ilie Oană |  SuperLiga | iAM SPORT
Petrolul - Rapid 0-0. Derby încins, terminat fără goluri pe Ilie Oană | SuperLiga | iAM SPORT

RAPID - PETROLUL, PE 13 AUGUST - FC Rapid 1923

Atmosferă incendiară pe Arena Națională la meciul Rapid - Petrolul. Echipa  lui Adrian Mutu s-a impus cu 3-1 și a urcat pe locul trei în SuperLiga din  România – FOTO & VIDEO - Playtech Știri
Atmosferă incendiară pe Arena Națională la meciul Rapid - Petrolul. Echipa lui Adrian Mutu s-a impus cu 3-1 și a urcat pe locul trei în SuperLiga din România – FOTO & VIDEO - Playtech Știri