Home

Delicios a se distra Optimist meci brazilia croatia Faceți bine nimeni purtător de cuvânt

Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au  calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă -  Playtech Știri
Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă - Playtech Știri

VIDEO | CM de fotbal, sferturile de finală: Croaţia a provocat o surpriză  după ce a învins Brazilia la lovituri de departajare şi s-a calificat în  semifinale ⋆ Universul.net
VIDEO | CM de fotbal, sferturile de finală: Croaţia a provocat o surpriză după ce a învins Brazilia la lovituri de departajare şi s-a calificat în semifinale ⋆ Universul.net

Cupa Mondială: Brazilia - Coreea de Sud 4-1. Sud-americanii au rezolvat  meciul încă din prima repriză. Japonia - Croaţia 1-1 (2-4 după  penalty-uri)! Cele două câştigătoare de luni se vor întâlni în sferturi
Cupa Mondială: Brazilia - Coreea de Sud 4-1. Sud-americanii au rezolvat meciul încă din prima repriză. Japonia - Croaţia 1-1 (2-4 după penalty-uri)! Cele două câştigătoare de luni se vor întâlni în sferturi

CM Qatar: Croaţia şi Brazilia, calificate în sferturi | Radio România Reșița

Scene emoționante cu Luka Modric și Casemiro!

Cupa Mondială: Meciul de deschidere Brazilia – Croaţia a plasat TVR 1 pe  primul loc în topul audienţelor. Ratingul partidelor, zilnic pe  Paginademedia.ro
Cupa Mondială: Meciul de deschidere Brazilia – Croaţia a plasat TVR 1 pe primul loc în topul audienţelor. Ratingul partidelor, zilnic pe Paginademedia.ro

Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele  Campionatului Mondial de fotbal 2022
Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele Campionatului Mondial de fotbal 2022

CM 2014. Brazilia–Croația, 3-1 în primul meci al campionatului mondial de  fotbal | Digi24
CM 2014. Brazilia–Croația, 3-1 în primul meci al campionatului mondial de fotbal | Digi24

Fotbal - CM 2022: Croaţia învinge Brazilia la loviturile de departajare  (4-2) şi se califică în semifinale | replicaonline.ro
Fotbal - CM 2022: Croaţia învinge Brazilia la loviturile de departajare (4-2) şi se califică în semifinale | replicaonline.ro

CROATIA – BRAZILIA LIVE TVR 1 CAMPIONATUL MONDIAL 2022 QATAR | iDevice.ro

Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de  finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul  meciului. Update - Fanatik.ro
Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul meciului. Update - Fanatik.ro

Croația - Brazilia 1-1, 4-2 d.pen. » Croația, prima semifinalistă de la  Campionatul Mondial
Croația - Brazilia 1-1, 4-2 d.pen. » Croația, prima semifinalistă de la Campionatul Mondial

CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în  semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri
CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri

Șoc la Mondiale: Brazilia, eliminată în "sferturi"! La fotbal, Croația și-a  întins Spațiul Schengen până în America de Sud! - Ziariștii
Șoc la Mondiale: Brazilia, eliminată în "sferturi"! La fotbal, Croația și-a întins Spațiul Schengen până în America de Sud! - Ziariștii

Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în  semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro
Brazilia, eliminată de la Cupa Mondială 2022. Croaţia se califică în semifinale, la penalty-uri | Observatornews.ro

Croația a reușit imposibilul în fața Braziliei! Nicio echipă nu a mai  izbutit asta la Cupa Mondială - Eurosport
Croația a reușit imposibilul în fața Braziliei! Nicio echipă nu a mai izbutit asta la Cupa Mondială - Eurosport

CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1, (4-2) | Neymar&co, eliminați de la  Campionatul Mondial! Livakovic, imperial și la loviturile de departajare |  Sport.ro
CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1, (4-2) | Neymar&co, eliminați de la Campionatul Mondial! Livakovic, imperial și la loviturile de departajare | Sport.ro

CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014. Brazilia - Croatia 3 -1. Turneul final  a debutat cu un autogol si un penalti controversat - Stirileprotv.ro
CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014. Brazilia - Croatia 3 -1. Turneul final a debutat cu un autogol si un penalti controversat - Stirileprotv.ro