Home

mistui prezență a inflori potaissa turda handbal clasament societate Coerent pieptene

Incidente la finalul partidei CSM Constanța - Potaissa Turda 27-27 | Steaua  - CSM Focșani a fost pe PRO ARENA și VOYO | Sport.ro
Incidente la finalul partidei CSM Constanța - Potaissa Turda 27-27 | Steaua - CSM Focșani a fost pe PRO ARENA și VOYO | Sport.ro

Minaur, Dobrogea Sud și Potaissa Turda și-au aflat adversarele din primul  tur preliminar al European League + Cu cine joacă Gloria Buzău
Minaur, Dobrogea Sud și Potaissa Turda și-au aflat adversarele din primul tur preliminar al European League + Cu cine joacă Gloria Buzău

Potaissa Turda pierde în fața AHC Călărași, scor 21-30. Horațiu Gal dă vina  pe numărul mare de greșeli făcute
Potaissa Turda pierde în fața AHC Călărași, scor 21-30. Horațiu Gal dă vina pe numărul mare de greșeli făcute

Au ramas neinvinsi. Echipa de handbal masculin Potaissa Turda castigatori  in ultimul meci - Stirileprotv.ro
Au ramas neinvinsi. Echipa de handbal masculin Potaissa Turda castigatori in ultimul meci - Stirileprotv.ro

AHC Potaissa Turda - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

CSU Suceava primește replica Potaissei Turda - Obiectiv de Suceava

TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Etapa a XXIII-a. Rezultate și clasament.  Dinamo București și-a asigurat un nou titlu de campioană
TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Etapa a XXIII-a. Rezultate și clasament. Dinamo București și-a asigurat un nou titlu de campioană

HCM Constanța, ținută în șah, o repriză, de Potaissa Turda | Cuget Liber

Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat derby-ul cu HC Dobrogea Sud, în  Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat derby-ul cu HC Dobrogea Sud, în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Steaua Bucureşti - Potaissa Turda 29-24, în etapa a IV-a a Ligii Naţionale  de handbal masculin
Steaua Bucureşti - Potaissa Turda 29-24, în etapa a IV-a a Ligii Naţionale de handbal masculin

potaissa turda – Handbal Mania

Liga Zimbrilor / Potaissa Turda a câștigat ultimul meci al rundei a XX-a –  Handbal Mania
Liga Zimbrilor / Potaissa Turda a câștigat ultimul meci al rundei a XX-a – Handbal Mania

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II –  Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II – Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania

Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat fără probleme în deplasare în  Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat fără probleme în deplasare în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Potaissa Turda | Sumar

Handbal juniori II / Potaissa Turda și CSM București au câștigat meciurile  de clasament – Sport Bacau
Handbal juniori II / Potaissa Turda și CSM București au câștigat meciurile de clasament – Sport Bacau

Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor 1: Potaissa  Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor 1: Potaissa Turda – Handbal Mania

TurdaNews - Handbal: Juniorii de la Potaissa Turda/LT „Liviu Rebreanu”  aproape de turneele finale la toate categoriile de vârstă
TurdaNews - Handbal: Juniorii de la Potaissa Turda/LT „Liviu Rebreanu” aproape de turneele finale la toate categoriile de vârstă

potaissa turda Archives - "U" Cluj 1919

Dinamo e lider în clasamentul Ligii Naționale de handbal masculin

Turdenii joacă în Moldova, dar îi putem vedea live la Pro Arena!

Victorii pentru Potaissa Turda și Universitatea Cluj în Liga Națională –  ziarulfaclia.ro
Victorii pentru Potaissa Turda și Universitatea Cluj în Liga Națională – ziarulfaclia.ro