Home

Altitudine greutate Deplin west ham steaua simulacru crainic înot

Andrei Cordea, după West Ham – FCSB, scor 3-1: ”Acel penalty ne-a  dezavantajat. Dacă nu se acorda, nu pierdeam”
Andrei Cordea, după West Ham – FCSB, scor 3-1: ”Acel penalty ne-a dezavantajat. Dacă nu se acorda, nu pierdeam”

David Moyes și-a adus aminte de umilința cu Dinamo după ce a învins FCSB.  Antrenorul lui West Ham consideră că a jucat cu Steaua București pe Arena  Națională - Playsport
David Moyes și-a adus aminte de umilința cu Dinamo după ce a învins FCSB. Antrenorul lui West Ham consideră că a jucat cu Steaua București pe Arena Națională - Playsport

West Ham United's Paulo Wanchope (right) tries to get away from Steaua  Bucharest's Valeriu Bordeanu (left Stock Photo - Alamy
West Ham United's Paulo Wanchope (right) tries to get away from Steaua Bucharest's Valeriu Bordeanu (left Stock Photo - Alamy

West Ham United v FC Steaua Bucuresti - UEFA Europa Conference League -  Group B - London Stadium | Sportimage
West Ham United v FC Steaua Bucuresti - UEFA Europa Conference League - Group B - London Stadium | Sportimage

West Ham - FCSB 3-1. Meci de foc în Conference League, Becali s-a bucurat  doar o repriză
West Ham - FCSB 3-1. Meci de foc în Conference League, Becali s-a bucurat doar o repriză

Silence pentru Regină la West Ham -FCSB » Imagini absolut emoționante cu  momentul de reculegere de pe London Stadium
Silence pentru Regină la West Ham -FCSB » Imagini absolut emoționante cu momentul de reculegere de pe London Stadium

STEAUA BUCUREȘTI(FCSB) 0-3 WEST HAM UNITED-fara victorie in Conference  League, rezumatul meciului PN - YouTube
STEAUA BUCUREȘTI(FCSB) 0-3 WEST HAM UNITED-fara victorie in Conference League, rezumatul meciului PN - YouTube

West Ham United on X: "Tonight's our 4th tie v Romanian opposition. We beat  Timisoara (1980) but lost to Steaua (1999) and Astra (2015) 🇷🇴⚒  https://t.co/rkh2wtvHE7" / X
West Ham United on X: "Tonight's our 4th tie v Romanian opposition. We beat Timisoara (1980) but lost to Steaua (1999) and Astra (2015) 🇷🇴⚒ https://t.co/rkh2wtvHE7" / X

Zoltan Ritli dă exemplul Stelei înainte de FCSB - West Ham: "Nea Imi ne-a  făcut gladiatori! Eram plin de contuzii și de dureri" | Sport.ro
Zoltan Ritli dă exemplul Stelei înainte de FCSB - West Ham: "Nea Imi ne-a făcut gladiatori! Eram plin de contuzii și de dureri" | Sport.ro

West Ham United - FCSB, live de la ora 22:00 pe PRO TV și pe VOYO -  Stirileprotv.ro
West Ham United - FCSB, live de la ora 22:00 pe PRO TV și pe VOYO - Stirileprotv.ro

Soccer - UEFA Cup - Second Round First Leg - Steaua Bucharest v West Ham  United. Steaua Bucharest's Sabin Ilie and West Ham United's Trevor Sinclair  battle for the ball Stock Photo - Alamy
Soccer - UEFA Cup - Second Round First Leg - Steaua Bucharest v West Ham United. Steaua Bucharest's Sabin Ilie and West Ham United's Trevor Sinclair battle for the ball Stock Photo - Alamy

Steaua - Istoria continua - Pe 21 octombrie 1999, Steaua București a  întâlnit West Ham United, în turul 2 al Cupei UEFA, din sezonul 1999-2000,  manșa tur. După 6 titluri consecutive în
Steaua - Istoria continua - Pe 21 octombrie 1999, Steaua București a întâlnit West Ham United, în turul 2 al Cupei UEFA, din sezonul 1999-2000, manșa tur. După 6 titluri consecutive în

Steaua - West Ham United 2-0 (Cupa UEFA, turul 2, 21 octombrie 1999)

Așa arăta Steaua în meciurile cu West Ham din anul 1999! Ritli a făcut  meciul carierei la Londra - Dincolo de sport
Așa arăta Steaua în meciurile cu West Ham din anul 1999! Ritli a făcut meciul carierei la Londra - Dincolo de sport

FCSB vs West Ham H2H 3 nov 2022 Head to Head stats prediction

West Ham 3-1 FCSB: Hammers come from behind to claim victory in Europa  Conference League opener | Football News | Sky Sports
West Ham 3-1 FCSB: Hammers come from behind to claim victory in Europa Conference League opener | Football News | Sky Sports

Conference League: FCSB, umilită de West Ham în ultimul meci din grupe -  HotNews.ro
Conference League: FCSB, umilită de West Ham în ultimul meci din grupe - HotNews.ro

UEFA Conference League – Grupa B: West Ham United 3-1 FC Steaua! 70 minute  peste englezi! | FCSTEAUA.RO
UEFA Conference League – Grupa B: West Ham United 3-1 FC Steaua! 70 minute peste englezi! | FCSTEAUA.RO

Românii dau năvală la Londra pentru meciul West Ham United - FCSB. Câți  susținători ar putea avea vicecampioana României - Playsport
Românii dau năvală la Londra pentru meciul West Ham United - FCSB. Câți susținători ar putea avea vicecampioana României - Playsport

FCSB a fost la 22 de minute distanță de o victorie istorică. Ar fi fost  prima în Anglia, din 11 încercări
FCSB a fost la 22 de minute distanță de o victorie istorică. Ar fi fost prima în Anglia, din 11 încercări

West Ham vs FCSB result, final score and Europa League report | The  Independent
West Ham vs FCSB result, final score and Europa League report | The Independent

UEFA Conference League – Grupa B: FC Steaua 0-3 West Ham United! Game over  | FCSTEAUA.RO
UEFA Conference League – Grupa B: FC Steaua 0-3 West Ham United! Game over | FCSTEAUA.RO

FCSB - West Ham 0-3. Cu rezervele, englezii au avut peste 10 ocazii și s-au  calificat cu 6 victorii din 6 meciuri
FCSB - West Ham 0-3. Cu rezervele, englezii au avut peste 10 ocazii și s-au calificat cu 6 victorii din 6 meciuri

Mesajul "FCSB nu e Steaua", lipit peste tot la stadionul lui West Ham! Ce  s-a întâmplat azi-noapte, la arena din Londra - Antena Sport
Mesajul "FCSB nu e Steaua", lipit peste tot la stadionul lui West Ham! Ce s-a întâmplat azi-noapte, la arena din Londra - Antena Sport