Home

măsură de neiertat Foarte important handbal germania liga 1 Evacuare A critica sân

Cine e Germania, prima adversară a României de la Europeanul de handbal  feminin
Cine e Germania, prima adversară a României de la Europeanul de handbal feminin

Danemarca a învins Germania și a câștigat grupa! Tabloul complet al  sferturilor de la Campionatul Mondial de handbal - Eurosport
Danemarca a învins Germania și a câștigat grupa! Tabloul complet al sferturilor de la Campionatul Mondial de handbal - Eurosport

România a fost pe val cu Germania, dar s-a prăbușit și a pierdut.  Sferturile, vis imposibil pentru tricolore - Eurosport
România a fost pe val cu Germania, dar s-a prăbușit și a pierdut. Sferturile, vis imposibil pentru tricolore - Eurosport

Prăbușirea României cu Germania și cauzele unui picaj. Radu Voina vine cu o  abordare interesantă despre ce s-a întâmplat la Mondialul de handbal  feminin | Sport.ro
Prăbușirea României cu Germania și cauzele unui picaj. Radu Voina vine cu o abordare interesantă despre ce s-a întâmplat la Mondialul de handbal feminin | Sport.ro

România - Germania Live Video Online Euro handbal feminin

Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru  tricolore după o primă repriză foarte bună | Handbal | iAM SPORT
Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru tricolore după o primă repriză foarte bună | Handbal | iAM SPORT

România A Pierdut Cu Germania, La Campionatul Mondial De Handbal Feminin,  și Are Doar șanse Matematice Să Se Califice în „sferturi” | Libertatea
România A Pierdut Cu Germania, La Campionatul Mondial De Handbal Feminin, și Are Doar șanse Matematice Să Se Califice în „sferturi” | Libertatea

Campionatul Mondial de handbal: Scenarii ireale în partidele Franța -  Angola și Germania - Japonia - Eurosport
Campionatul Mondial de handbal: Scenarii ireale în partidele Franța - Angola și Germania - Japonia - Eurosport

Germania - România 24-22. Tricolorele sunt ca și eliminate de la  Campionatul Mondial - Antena Sport
Germania - România 24-22. Tricolorele sunt ca și eliminate de la Campionatul Mondial - Antena Sport

România, eliminată de la Campionatul Mondial de handbal feminin în  proporție de 99,99% » Prestație inexplicabilă în repriza secundă cu Germania
România, eliminată de la Campionatul Mondial de handbal feminin în proporție de 99,99% » Prestație inexplicabilă în repriza secundă cu Germania

Prima reacție dinspre FRH după România - Germania 22-24 la Campionatul  Mondial de handbal feminin | Sport.ro
Prima reacție dinspre FRH după România - Germania 22-24 la Campionatul Mondial de handbal feminin | Sport.ro

Programul României din grupa principală de la Campionatul Mondial! Meciul  de debut cu Germania, decisiv pentru calificare - Antena Sport
Programul României din grupa principală de la Campionatul Mondial! Meciul de debut cu Germania, decisiv pentru calificare - Antena Sport

România și-a aflat adversarele din grupele principale de la Campionatul  Mondial de handbal! Care este programul | Handbal | iAM SPORT
România și-a aflat adversarele din grupele principale de la Campionatul Mondial de handbal! Care este programul | Handbal | iAM SPORT

Handbal masculin | Lotul României pentru Campionatul European din Germania

Mesajul Federaţiei Române de Handbal după eşecul cu Germania, scor 24-22

Video | Franța - Germania 29-21. Franța și Muntenegru merg în semifinalele  EHF EURO 2022
Video | Franța - Germania 29-21. Franța și Muntenegru merg în semifinalele EHF EURO 2022

România – Germania 19-22, în meciul de debut al tricolorelor la Euro 2020.  Dumanska a făcut un meci imperial, dar echipa nu a profitat
România – Germania 19-22, în meciul de debut al tricolorelor la Euro 2020. Dumanska a făcut un meci imperial, dar echipa nu a profitat

Prima reacție după dezastrul din România - Germania, 22-24: "Nu avem de  unde să alegem" | Sport.ro
Prima reacție după dezastrul din România - Germania, 22-24: "Nu avem de unde să alegem" | Sport.ro

10 goluri diferență la pauză! Germania, umilită la CM de handbal feminin.  Cât s-a terminat meciul din sferturi
10 goluri diferență la pauză! Germania, umilită la CM de handbal feminin. Cât s-a terminat meciul din sferturi

Reacția presei din Germania, după ce România s-a prăbușit în meciul decisiv  de la Campionatul Mondial | Sport.ro
Reacția presei din Germania, după ce România s-a prăbușit în meciul decisiv de la Campionatul Mondial | Sport.ro

Cine transmite la TV România - Germania, meciul din grupa principală la  Campionatul Mondial de handbal feminin
Cine transmite la TV România - Germania, meciul din grupa principală la Campionatul Mondial de handbal feminin

România - Germania 22-24 (12-9). Vis strivit! Tricolorele au făcut o  repriză secundă slabă și pe faza de atac, și pe apărare. România a ratat  intrarea în primele 8 la CM de handbal | Sport.ro
România - Germania 22-24 (12-9). Vis strivit! Tricolorele au făcut o repriză secundă slabă și pe faza de atac, și pe apărare. România a ratat intrarea în primele 8 la CM de handbal | Sport.ro

Reacție dură și amară după îngrângerea cu Germania: "Suntem tare departe.  Sportul te taxează dacă nu dai totul" - Eurosport
Reacție dură și amară după îngrângerea cu Germania: "Suntem tare departe. Sportul te taxează dacă nu dai totul" - Eurosport

Germania, calificată matematic în sferturile Campionatului Mondial de  handbal feminin. O necunoscută în grupa României
Germania, calificată matematic în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin. O necunoscută în grupa României

Cine transmite la TV meciul România - Germania de la Campionatul Mondial

Clasament Germania - Liga 1,2,3 fotbal Bundesliga - Baschet - Handbal -  Hochei
Clasament Germania - Liga 1,2,3 fotbal Bundesliga - Baschet - Handbal - Hochei

Video | Germania - România 24-22. "Tricolorele" mai pot ajunge în  sferturile CM doar printr-o "minune". Danemarca, învinsă de Japonia
Video | Germania - România 24-22. "Tricolorele" mai pot ajunge în sferturile CM doar printr-o "minune". Danemarca, învinsă de Japonia