Home

greu văr tovărășie meci liverpool real madrid Philadelphia destrăbălare Decrementați

Liverpool riscă să joace fără un fotbalist important în meciul cu Real  Madrid! Anunțul lui Klopp - Eurosport
Liverpool riscă să joace fără un fotbalist important în meciul cu Real Madrid! Anunțul lui Klopp - Eurosport

Coșmarul retrăit de Carlo Ancelotti la Liverpool - Real Madrid

VIDEO | Liverpool - Real Madrid 2-5. Echipa gazdă a marcat de două ori în  primele 14 minute, dar apoi a fost desfiinţată! Toate fazele importante,  AICI
VIDEO | Liverpool - Real Madrid 2-5. Echipa gazdă a marcat de două ori în primele 14 minute, dar apoi a fost desfiinţată! Toate fazele importante, AICI

Real Madrid, ocazie uriașă în meciul cu Liverpool! Cum a ratat Valverde |  Sport.ro
Real Madrid, ocazie uriașă în meciul cu Liverpool! Cum a ratat Valverde | Sport.ro

Ce scriu englezii după ce Istvan Kovacs i-a refuzat un penalty lui Liverpool  în meciul cu Real Madrid | Sport.ro
Ce scriu englezii după ce Istvan Kovacs i-a refuzat un penalty lui Liverpool în meciul cu Real Madrid | Sport.ro

Real Madrid, lovitură înaintea meciului cu Liverpool, din Liga Campionilor  » Karim Benzema, Toni Kroos și Aurelian Tchouameni sunt incerți pentru  partida de pe Anfield
Real Madrid, lovitură înaintea meciului cu Liverpool, din Liga Campionilor » Karim Benzema, Toni Kroos și Aurelian Tchouameni sunt incerți pentru partida de pe Anfield

Karim Benzema a egalat un record deținut de Lionel Messi, după ce a marcat  în Liverpool - Real Madrid! - Antena Sport
Karim Benzema a egalat un record deținut de Lionel Messi, după ce a marcat în Liverpool - Real Madrid! - Antena Sport

Liverpool - Real Madrid, meciul zilei din Liga Campionilor. Programul  partidelor de azi și mâine
Liverpool - Real Madrid, meciul zilei din Liga Campionilor. Programul partidelor de azi și mâine

Liverpool - Real Madrid 2-5! Revenire fabuloasă pentru "galactici", după un  meci de pus în ramă! Karim Benzema şi Vinicius au semnat câte o "dublă"!  Frankfurt - Napoli 0-2 - Antena Sport
Liverpool - Real Madrid 2-5! Revenire fabuloasă pentru "galactici", după un meci de pus în ramă! Karim Benzema şi Vinicius au semnat câte o "dublă"! Frankfurt - Napoli 0-2 - Antena Sport

Lovitură la Real Madrid! Superstarul de pe „Bernabeu” s-a accidentat  înainte de meciul cu Liverpool | Sport.ro
Lovitură la Real Madrid! Superstarul de pe „Bernabeu” s-a accidentat înainte de meciul cu Liverpool | Sport.ro

Real Madrid a câștigat Liga Campionilor, după 1-0 în finala cu Liverpool -  Stirileprotv.ro
Real Madrid a câștigat Liga Campionilor, după 1-0 în finala cu Liverpool - Stirileprotv.ro

Video | Liverpool - Real Madrid 2-5. Meci rarisim! Madrilenii au revenit de  la 0-2. Goluri spectaculoase și gafe la ambii portari
Video | Liverpool - Real Madrid 2-5. Meci rarisim! Madrilenii au revenit de la 0-2. Goluri spectaculoase și gafe la ambii portari

Recorduri istorice după Liverpool - Real Madrid 2-5. Noile repere din  fotbalul mondial - Eurosport
Recorduri istorice după Liverpool - Real Madrid 2-5. Noile repere din fotbalul mondial - Eurosport

Cine transmite la TV meciul Liverpool - Real Madrid, din sferturile Ligii  Campionilor - Playtech Știri
Cine transmite la TV meciul Liverpool - Real Madrid, din sferturile Ligii Campionilor - Playtech Știri

Liga Campionilor | Ce meci! Liverpool, umilită de Real Madrid

Liverpool - Real Madrid, meciul de peste un miliard și jumătate de euro.  Cine câștigă duelul cotelor de piață la finala UEFA Champions League -  Fanatik.ro
Liverpool - Real Madrid, meciul de peste un miliard și jumătate de euro. Cine câștigă duelul cotelor de piață la finala UEFA Champions League - Fanatik.ro

Liverpool - Real Madrid 2-5. Spectacol total pe Anfield! 2 gafe monumentale  ale portarilor chiar sub ochii lui Istvan Kovacs | adevarul.ro
Liverpool - Real Madrid 2-5. Spectacol total pe Anfield! 2 gafe monumentale ale portarilor chiar sub ochii lui Istvan Kovacs | adevarul.ro

Liga Campionilor: Rezultatele de marți. Real Madrid învinge Liverpool după  un meci de poveste - spotmedia.ro
Liga Campionilor: Rezultatele de marți. Real Madrid învinge Liverpool după un meci de poveste - spotmedia.ro

Liverpool - Real Madrid 2-5, meci al recordurilor în Liga Campionilor.  Bornele negative atinse de „cormorani” și performanța lui Salah - Fanatik.ro
Liverpool - Real Madrid 2-5, meci al recordurilor în Liga Campionilor. Bornele negative atinse de „cormorani” și performanța lui Salah - Fanatik.ro

Video | Real Madrid - Liverpool 1-0. "Cormoranii" nu au reușit "minunea" și  trupa lui Ancelotti merge în sferturi
Video | Real Madrid - Liverpool 1-0. "Cormoranii" nu au reușit "minunea" și trupa lui Ancelotti merge în sferturi

Meciul Liverpool – Real Madrid, din Liga Campionilor, arbitrat de o brigadă  românească în frunte cu Istvan Kovacs : Europa FM
Meciul Liverpool – Real Madrid, din Liga Campionilor, arbitrat de o brigadă românească în frunte cu Istvan Kovacs : Europa FM

Liverpool, misiune imposibilă cu Real Madrid? 7 repere înainte de sfertul  Champions League
Liverpool, misiune imposibilă cu Real Madrid? 7 repere înainte de sfertul Champions League

Liga Campionilor încântă cu Liverpool – Real Madrid: Trei canale vor  transmite, diseară, meciul în România | adevarul.ro
Liga Campionilor încântă cu Liverpool – Real Madrid: Trei canale vor transmite, diseară, meciul în România | adevarul.ro

Istvan Kovacs arbitrează marți seară Liverpool-Real Madrid, meci din  optimile Champions League
Istvan Kovacs arbitrează marți seară Liverpool-Real Madrid, meci din optimile Champions League

Gest superb al celor de la Real Madrid după meciul cu Liverpool din Liga  Campionilor! „You'll never walk alone” s-a auzit pe Stadionul „Santiago  Bernabeu” | VIDEO
Gest superb al celor de la Real Madrid după meciul cu Liverpool din Liga Campionilor! „You'll never walk alone” s-a auzit pe Stadionul „Santiago Bernabeu” | VIDEO

Video Exclusiv | ”El a câștigat meciul ăsta”. Ilie Dumitrescu a dat  verdictul imediat după Liverpool – Real Madrid
Video Exclusiv | ”El a câștigat meciul ăsta”. Ilie Dumitrescu a dat verdictul imediat după Liverpool – Real Madrid

Video | Real Madrid - Liverpool 3-1. Vinicius a fost ”eroul” spaniolilor,  care au prima șansă la calificare
Video | Real Madrid - Liverpool 3-1. Vinicius a fost ”eroul” spaniolilor, care au prima șansă la calificare

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Liverpool – Real Madrid. Finala  Ligii Campionilor cu cea mai mare greutate din istorie: cele două echipe au  19 trofee în total
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Liverpool – Real Madrid. Finala Ligii Campionilor cu cea mai mare greutate din istorie: cele două echipe au 19 trofee în total