Home

simți exil Patern trofee ronaldo Obliga Final egal

Echipa lui Cristiano Ronaldo a dat lovitura! Fotbalistul care s-a umplut de  trofee la campioana Angliei vine la Al-Nassr
Echipa lui Cristiano Ronaldo a dat lovitura! Fotbalistul care s-a umplut de trofee la campioana Angliei vine la Al-Nassr

Cristiano Ronaldo, obiectiv îndrăzneţ! Ce şi-a propus starul portughez,  după ce a obţinut calificarea la EURO 2024 - Antena Sport
Cristiano Ronaldo, obiectiv îndrăzneţ! Ce şi-a propus starul portughez, după ce a obţinut calificarea la EURO 2024 - Antena Sport

Cristiano Ronaldo Wins First Coppa Italia Amid Uncertainty Over Future

Încă un trofeu câștigat de Cristiano Ronaldo. Ce titlu a primit

Cristiano Ronaldo, euforic după ce a ieșit golgeterul Ligii Națiunilor: „Ce  să fac mai mult? Am entuzisasmul de la 18 ani și mai am mult de jucat”
Cristiano Ronaldo, euforic după ce a ieșit golgeterul Ligii Națiunilor: „Ce să fac mai mult? Am entuzisasmul de la 18 ani și mai am mult de jucat”

Cristiano Ronaldo a câștigat Cupa Campionilor Cluburilor Arabe, primul  trofeu de când joacă la Al-Nassr
Cristiano Ronaldo a câștigat Cupa Campionilor Cluburilor Arabe, primul trofeu de când joacă la Al-Nassr

Cristiano Ronaldo, doar pe locul 9 în clasamentul trofeelor. Cum stă Messi  și cine conduce topul - Fanatik.ro
Cristiano Ronaldo, doar pe locul 9 în clasamentul trofeelor. Cum stă Messi și cine conduce topul - Fanatik.ro

Stăpânii absoluți ai Europei. Ronaldo, al doilea trofeu cu Portugalia -  România Liberă
Stăpânii absoluți ai Europei. Ronaldo, al doilea trofeu cu Portugalia - România Liberă

Cristiano Ronaldo și-a vândut un Balon de Aur! Suma obținută este uriașă |  Sport.ro
Cristiano Ronaldo și-a vândut un Balon de Aur! Suma obținută este uriașă | Sport.ro

Cristiano Ronaldo și-a vândut cel mai controversat Balon de Aur, în scop  caritabil! Suma obținută - Eurosport
Cristiano Ronaldo și-a vândut cel mai controversat Balon de Aur, în scop caritabil! Suma obținută - Eurosport

Cristiano Ronaldo - Wikipedia

Lista completă a trofeelor câștigate de Cristiano Ronaldo • Opinia Buzău

ESPN India on X: "Cristiano Ronaldo's trophy cabinet was only missing a  World Cup 😢 https://t.co/oDzK9QxNye" / X
ESPN India on X: "Cristiano Ronaldo's trophy cabinet was only missing a World Cup 😢 https://t.co/oDzK9QxNye" / X

Ronaldo a câştigat primul titlu cu Al-Nassr. A marcat o dublă în finala  Cupei Campionilor Cluburilor Arabe
Ronaldo a câştigat primul titlu cu Al-Nassr. A marcat o dublă în finala Cupei Campionilor Cluburilor Arabe

Trofee, cifre și recorduri înregistrate de Ronaldo în cei 9 ani petrecuți  la Real | Antena 1
Trofee, cifre și recorduri înregistrate de Ronaldo în cei 9 ani petrecuți la Real | Antena 1

Toți știu cine este Cristiano Ronaldo, însă nu mulți știu cum arată mama și  frații celebrului fotbalist | Antena 1
Toți știu cine este Cristiano Ronaldo, însă nu mulți știu cum arată mama și frații celebrului fotbalist | Antena 1

3,195 Cristiano Ronaldo Trophy Stock Photos, High-Res Pictures, and Images  - Getty Images
3,195 Cristiano Ronaldo Trophy Stock Photos, High-Res Pictures, and Images - Getty Images

Cristiano Ronaldo: Liga Campionilor ar trebui să... | News.ro

Cristiano Ronaldo a câștigat toate trofeele din Spania, Italia și Marea  Britanie
Cristiano Ronaldo a câștigat toate trofeele din Spania, Italia și Marea Britanie

Cristiano Ronaldo este unic în istorie: A cucerit toate trofeele din trei  țări!
Cristiano Ronaldo este unic în istorie: A cucerit toate trofeele din trei țări!

Baloanele de Aur la Messi, punctele la Ronaldo! Deși argentinianul are cele  mai multe trofee, atacantul portughez are cele mai multe puncte din istorie  | Sport.ro
Baloanele de Aur la Messi, punctele la Ronaldo! Deși argentinianul are cele mai multe trofee, atacantul portughez are cele mai multe puncte din istorie | Sport.ro

Ronaldo 'feels empty' without trophy success | beIN SPORTS

Imaginea zilei în fotbalul mondial! Ronaldo, alături de cele mai tari trofee  ale carierei
Imaginea zilei în fotbalul mondial! Ronaldo, alături de cele mai tari trofee ale carierei

Messi vs. Ronaldo. Cine are mai multe trofee? | Ştiri locale de ultima ora,  stiri video - Ştiri Gorjeanul.ro
Messi vs. Ronaldo. Cine are mai multe trofee? | Ştiri locale de ultima ora, stiri video - Ştiri Gorjeanul.ro

Cristiano Ronaldo a ajuns la 35 de trofee în carieră! Bornele stabilite  după finala câștigată cu Al Nassr - Eurosport
Cristiano Ronaldo a ajuns la 35 de trofee în carieră! Bornele stabilite după finala câștigată cu Al Nassr - Eurosport

Cristiano Ronaldo a devenit primul fotbalist care câștigă toate trofeele cu  două echipe
Cristiano Ronaldo a devenit primul fotbalist care câștigă toate trofeele cu două echipe